Müşteri Hizmetleri 0850 222 99 89

electrip Nedir?

electrip Zorlu Enerji tarafından kurulmuş araç paylaşım platformudur. Diğer araç paylaşım platformlarından farklı olarak sadece elektrikli araçlardan oluşan bir filosu vardır. Türkiye’nin ilk elektrikli araç paylaşım platformudur.

Neden electrip’lemeliyim?

Geleneksel araç kiralama günlük yapıldığı için her kullanıcıya uygun değildir.

Araç paylaşımı, kullandığın kadar ödeme modeli ile gündelik hayatta kullandığın diğer ulaşım kanallarına alternatif bir yöntemdir. Kısa süreli ve kısa mesafeli yolculuklar için kiralanan araçlara tüm gün ücreti ödemek senin için dezavantaja sebep olmaktadır, bu durumlarda kullandığın kadar ödemek ise senin için çok daha uygun olacaktır.

electrip sana araçları kullandığın kadar ödeme fırsatı sunarken, elektrikli araç filosuyla da hem çevreyi korumana, hem de sessiz ve pürüzsüz sürüş deneyimini tatmana olanak sağlamakta.

Nasıl electrip’leyebilirim?

electrip’lemek için 1 yıllık ehliyet sahibi olman ve mobil uygulama üzerinden üye kayıt formu doldurman yeterli olacaktır.

*Ehliyet sahipliğinin süresi marka/model bazında değişebilir.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası’nı inceleyebilirsiniz.